Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul20°CHafif Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 10 Kategoride 585 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TANTAN Kurmaylarını Topladı!

22 Aralık 2016 - 3.500 kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»TANTAN Kurmaylarını Topladı!
TANTAN  Kurmaylarını Topladı! TANTAN  PARTİSİNİN İLERİ GELENLERİNİ BİR ARAYA TOPLADI.

 İçişleri Eski Bakanı  ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin TANTAN  partisinin önde gelen kurmaylarını topladı. Yarı basına açık olan toplantıda TANTAN  şunları kaydetti. Türkiye siyasetinin içinde bulunduğu durumu ve  terör kuşatması altında bir Türkiye'nin kendi bölgesinde iyi adımlar atmadığını, günden güne bir bölgesel  kuşatmanın içerisine giren bir siyasi iktidarın  tutsak konumda  hareket ettiğini, dolayısıyla  yeni bir oluşumun ve  daha akılcı  bir dış ve iç siyasetin uygulanması gerektiğini belirtti.       

    Yurt Partisi  Lideri TANTAN  "Türkiye'nin önü halkın bilinçlenmesi ile açılır. Halktan  tamamen  soyutlanmış bir iktidar var  tamamen  kirli ranttan beslenen  ve bu rantın bozulmasını istemeyen bir grup Recep Tayyip Erdoğan'nın çevresinde   bir  blok gibi  o bloktan kendisi de çıkamıyor. Çıkmasını istemeyen bir grupta var. Adeta  ülke rejiminin değişmesine  göz yummayı  bile  siyasi rant için  göze almış bir zihniyet  var. Halktan gerçekler gizleniyor. Halka açılsınlar  halka gerçekleri  yansıtsınlar". ifadesini kullandı.

   Toplantının  diğer bölümü ise basına kapalı  yapıldı. Toplantı çıkışı  herhangi bir basın açıklaması yapılmadı. Toplantıdan sonra  kulislerde Türkiye siyasetinin hareketli anlarımı yaşanıyor  söylemleri yapıldı.

       

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gizli Ekran