Dolar : Alış : 5.4770 / Satış : 5.4868
Euro : Alış : 6.1575 / Satış : 6.1686
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul13°CHafif Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 10 Kategoride 586 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İSTANBUL NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ? NOKTA!

06 Ocak 2017 - 596 kez okunmuş
Ana Sayfa » Dünya»İSTANBUL NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ? NOKTA!
İSTANBUL NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ? NOKTA!

Tapınak Şövalyelerinin kutsal bildiği şehir, Yedi Tepeli şehir Roma ve Kudüs gibi kutsaliyetinin en üstlerde olduğu şehir İstanbul.

Vatanımız, aziz yurdumuz Türkiye'de ve bilhassa güzel ve kıymetli İstanbul'da   bulunan Yahudi cemaatinin, dünyanın en güçlü ve iktisadi sosyal etkileri büyük topluluklarından olan bir kümelenme topluluğu  barındırması bir gerçektir. Newyork, Londra, İstanbul ve Kudüs dörtlüsü Yahudi Emperyalizminin hareket ve sprint halinin bir uzantısıdır. Nokta geçişleri bu şekilde olmaktadır. Bu dörtlü Siyonizm faaliyetlerinin döndüğü, yön verdiği hassas çalışmaları kontrolü altında bulundurmaktadır.
Dünya politikasının kalbi Newyork'ta altın borsası Lonra'da petrol bölgelerine açılan kapılar ve islam ülkelerine giden yollar İstanbul'da noktalanmaktadır.
Newyork, Londra, İstanbul üçgeni eşittir KUDÜS ZİRVESİ'ni meydana getirmektedir. Newyork Yahudi cemaati ABD'nin mali ve ekonomik aynı zamanda siyasi gücünü oluşturan topluluklardır.
Newyork'ta karargah kurmuş bulunan Yahudiler Amerika'nın diğer sanayi ve ticaret merkezlerinde bulunan şirket ve işetmelerin sermaye  ve idarelerine hakimdirler.
ABD'deki bölgesel ve beynelmilel cemiyetlerin faaliyetleri, siyasi ve sosyal aynı zamanda ekonomik yönüyle Newyork yahudileri tarafından yürütülüyor.500 binden fazla Yahudinin yaşadığı ABD'nin en büyük sanayi merkezlerinden birisi olan Şikago'da beynelmilel cemiyetlerin faaliyetleri organize edilir. Şikago Yahudi Cemaati Newyork Yahudi Cemaatinin kontrolündedir.
İngiltere Yahudi karargahını dünya altın merkezinde bulunduran Lonrada 'da kurmuştur.Türkiye'de olduğu gibi Londra'da işyerlerine sanayi  bölgelerine ve altın borsasının merkezine Londra Yahudi Cemaati hakimdir. Londra'nın iş bölgeleri Yahudiler tarafından bloke edilmiştir.
Her yerde olduğu gibi İngiltere'de siyasi ve iktisadi etkileri büyük olan  Yahudiler her siyasi ve ekonomik  kararla da ağırlıklarını  koymakla mevcudiyetlerini hissettirmektedirler.
Yahudi şirketlerinin idari meclisi üyelerine tanınmış İngiliz politika adamları getirilmekte ve iktidar nezdinde Yahudi nüfuzunun etkilerinin devamı sağlanmaktadır.İçimizdeki Yahudiler de aynı oyunu oynamış bulunmaktadır.
Dünya'da başka bir insanın kalbiyle yaşayan kalp nakli yapılan ilk insan da  Yahudi olmuştur. Siyah ırkı hor görenlerden bir tanesi ve beyazların safında bulunan şahıs ne hazindir ki tesadüf olarak olmalıdır ki zenci bir gencin kalbiyle hayatta ve sağlıklı olarak yaşamaktadır.
Dünyanın neresine giderseniz gidin karşınıza Emperyalist,Siyonist Yahudi Kolonisini oluşturan Küresel Sarmal Siyon yapısı çıkacaktır. KÜRESEL TERÖR yaratan yapı. İşte İstanbul onlar için çok önemli..!  Çağ açıp Çağ kapatan O kutlu kumandanın çizdiği yolun ardından onların Yüzyıllık planlarını bozan Gazi'nin yaptığı ve attığı her adım onların planlarını geciktirdi. Her defasında çıkmaza düştüler. Başarısızlığın tadını almak için;Yine Gelecekler!
Çünkü tüm kutsal kapılar bu şehirde...! Nokta!Erkan MACİT- önce Vatan gazetesi

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gizli Ekran