Dolar : Alış : 5.4770 / Satış : 5.4868
Euro : Alış : 6.1575 / Satış : 6.1686
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul13°CHafif Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 10 Kategoride 586 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AKP’nin İçinde FETÖ’cü Olmayan Tek Kişiyim

27 Aralık 2016 - 362 kez okunmuş
Ana Sayfa » Dünya»AKP’nin İçinde FETÖ’cü Olmayan Tek Kişiyim
AKP’nin İçinde FETÖ’cü Olmayan Tek Kişiyim

AKP’nin kurucularından Başbakan eski Yardımcısı Abdüllatif Şener, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Birgün Gazetesi'ne verdiği röportajda FETÖ operasyonlarından anayasa değişikliğine kadar gündemi değerlendiren Şener özetle şunları söyledi: – FETÖ konusunda şunu rahatlıkla söyleyebilirim: AKP'de FETÖ'ye bulaşmayan benden başka kimse yoktu. Hepsi bulaşmıştır. Ama şu anda, her şeyi FETÖ'ye bağlayan atmosfer, doğruları yakalama arayışından kaynaklanmıyor. Her şeyi oraya havale etmenin birilerinin işine gelişinden kaynaklanıyor.

KENDİNE SAYGISI OLAN…

– Her şey FETÖ'ye mal ediliyor, bütün ekranlar ve gazeteler FETÖ aleyhtarı yayın ve beyanlarla dolu. Karşıt bir şey duyamayız zaten, bir kişi “bu böyle değil” dese, direkt FETÖ'den içeri alınır. – Ben, ister AKP milletvekili olsun, ister diğer partilerin; kendisine saygısı olan bir insanın böyle bir anayasa paketine asla oy vermeyeceğini düşünüyorum. Zira söz konusu anayasa paketinin, yasama organını tamamen ortadan kaldıracağı, milletvekillerinin ve siyasi partilerin hiçbir anlamı ve değeri kalmayacağı çok açık.

BANA KAPILAR KAPANDI

– Ama ben de, bugün iktidarı eleştirdiğim için de büyük sıkıntılar çekiyorum. Kimse elim rahat bir ortamda olduğumu sanmasın. AKP'den ayrıldıktan sonra, bütün üniversitelerin kapıları bana kapandı. Korkuyu toplumda derinleştirmemek için daha fazlasını anlatmıyorum. Ama şunun çok iyi bilinmesi gerekir: Muhalif düşüncelerin seslendirilemediği bir ortam ülkeyi felakete götürür./ Sözcü

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , ,
Gizli Ekran