Dolar : Alış : 5.3412 / Satış : 5.3508
Euro : Alış : 6.0565 / Satış : 6.0674
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul12°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 10 Kategoride 586 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ABD’ye Niye Kafa Tutuyorsunuz? Diyorlar..

03 Eylül 2018 - 166 kez okunmuş
Ana Sayfa » ANALİZ ve YORUM»ABD’ye Niye Kafa Tutuyorsunuz? Diyorlar..
ABD’ye Niye Kafa Tutuyorsunuz? Diyorlar..
Diyorlar ki ABD'ye kafa tutmakla olmaz? Peki ne yapalım? Gazi Paşa'dan sonra Türkiye'yi yönetenler onun Türkiye Cumhuriyeti'nin dış siyasetine yerleştirdiği bağımsızlıktan yana kişilikli politikaları sürdüremediler ve tanzimat kafasıyla hep bir yerlere dayanma ihtiyacı içinde oldular.
Bugün güçlü bir Lider olmasını istemeyenler, Gladio dahil içimizde kriptolarla yönetimde yer aldılar. Her alanda sızma yaptılar. Bugün onların şah damarlarını kestik. Truva atından bahsettim. Truva atı operasyonu başarılı olduğu için bugün biz kafa da tutarız boyunda eğmeyiz. Türkiye kendi statüsünde kendi coğrafi alanında gayet güçlü ve otoriter bir ülke olmaya devam edecektir.
  • 1964'te ABD Başkanı Johnson'ın Kıbrıs bunalımı ile alakalı İsmet İnönü'ye yazdığı mektubu unutmadık..!
  • Erbakan gibi kıymetli ve değerli bir Liderin ABD dayatmalarına karşı koyması neticesinde Libya ziyaretinde çöl çadırında Kaddafi'nin neredeyse ABD tavırlı azar işitilecek bir söylemde bulunmasını unutmadık.!
  • 57.hükümet Başbakanı Bülent Ecevit ünlü ABD gezisinde Dünya Bankası Başkanı James Wolfensohn'dan randevu talep ettiğinde Wolfensohn'ın randevu yerini Bankanın Washington'daki merkez binasını göstermesini unutmadık!
  • Aynı gezide Türk heyetinin ABD senatosu ziyaretinde Clinton'un Demokrat Senatörü Joseph Biden'ın herkesin önünde Ecevit'e "Siz ABD'ye muhtaçsınız ancak ABD'nin Türkiye'ye ihtiyacı yok.Kredi ihtiyaçlarınızın olduğunu biliyorum.Kıbrıs sorununu çözün, İSTENENLERİ YERİNE GETİRİN, size yardımcı olalım. Aksi takdirde hiçbir yere varamazssınız."
  • Biz bunları UNUTMADIK!
  • Bugün Çok şükür onların kozu varsa bizimde kozlarımız var..
  • Durmak Yok Yola Devam!
  • 02-09-2018 """Erkan MACİT"""

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Gizli Ekran